VMware Workstation ve Kali Linux Kurulum pc

Last Updated onViews: 356 , Video Rating: 5.00 , View Time: 6:59 Minutes, # of Likes: 6, # of Disslikes: 0

VMware Workstation ve Kali Linux Kurulumu

VMware Workstation link :

Kali Linux iso Link :

Kali Linux Eğitim Seti :

Soru ve görüşleriniz için lütfen yorum kısmına mesaj bırakınız.

Son programlardan haberdar olmak için Web adresimizi ziyaret ediniz.

Web Adresi :

INSTAGRAM : pcprogram

FBACKUP Yedekleme ve Geri Yükleme

RollBack RX Home Edition,kolayca sistem sorunları bulunan bilgisayarınızda olası virus gibi durumlarda bu yazılımı kullanarak tek tıkla geri getirebiliyorsunuz.

STİCKY PASSWORD, şifre güvenliğini yapan bir uygulamadır örnek web sayfasına birkez girdiğiniz şifrelerinizi girmek istediğiniz facebook vb sitelere otomatikmen giriş yaparak defalarca şifre girmenize gerek kalmayacak, form doldurma otomatik yaparak hızlıca giriş yapabileceksiniz.

DRİVERPACK SOLUTİON ONLİNE, bilgisayarınızın sürücülerini ve programlarını otomatik olarak tarama işlemi gerçekleştirip, yüklü olmayan veya güncel olmayanları tespit ederek yüklemenize imkan tanıyan oldukça yararlı ve kullanışlı programlardan bir tanesi.

ADVANCED SYSTEM CARE, Advanced SystemCare PRO’yu kullanarak, bilgisayarınızın bakımını çok kolay bir şekilde bir kaç tıklamayla yapmanız mümkün hale geliyor. Programın sağladığı otomatik bakım araçlarının temel işlevleri spyware koruması, gizlilik koruması, performans ayarları ve sistem temizleme kapasitesi gibi pek çok alanda yer alıyor Windows 10 destekli

Adobe Photoshop CS6 Türkçe dil destekli. Logo ve grafik çizimler yapmanıza yardımcı olacak güzel bir program. Ayrıca sizler için eğitim seti linkini paylaşıyoruz.

VirtualBox Sanal Makina ve İşletim Sistemi Kurulumu

Video Çekimi İçin kullanmış olduğumuz CAMTASIA programını bizlere sunmuş oldukları için teşekkür ederiz.

VMware Workstation ve Kali Linux Kurulum pc

Leave a Comment